Cerere Helper AnYm0

Dorești să faci parte dintr-o echipă devotată și bine pregătită? Depune CV-ul tău aici!
Închis
AnImO
Membru Oficial
Membru Oficial
Rasa Favorită: Ninja

09 Dec 2019, 18:07

Nume Real: Alex
Nume joc : AnYm0
Minute jucate :7.400[ PE ACEST CONT]
Localitatea:Bucuresti !
Vârsta:23
Ai mai facut parte din echipa altor servere? : da am mai facut parte din echipa multor servere!
De cat timp joci Metin2? : De aproximativ 11 ani
Spune-ne câteva cuvinte despre tine: Salut ,numele meu este Alex , am 23 de ani si sunt din Bucuresti! Ca si persoana eu ma consider un om saritor, cu bun simt si foarte calm !
Ce te recomandă?: Eu consider ca Experienta in domeniu este un Atu ce ma recomanda , si calmult tot o data !
Cu ce crezi că poți ajuta serverul nostru? : Eu consider ca pot ajuta acest server Prin indrumarea celor noi , prin solutionarea problemelor ce tin de Mine[ cat imi permite functia]
De ce dorești să faci parte din echipa noastră? Doresc sa fac parte din echipa PlayGame , de oare ce este un server placut , cu staff super comunicativ , si mi ar placea sa ajut aceasta comunitate !
MrAndrei
Membru Oficial
Membru Oficial
Rasa Favorită: Sura

09 Dec 2019, 18:18

Pro: M-a ajutat foarte mult , cu orice informatie am avut nevoie , mi a explicat pana am inteles cum trebuie sa Farmez , ce am nevoie , mi a oferit sfaturi Foarte Bune care mi au facut munca mai usoara ! Consider ca merita In staff ! Este si cu bun simt , vorbeste foarte frumos !
LegendaXXL
Fondator PlayGame
Fondator PlayGame
Interese: Play Game nr1
Status: Never Give UP!
Rasa Favorită: Warrior

12 Dec 2019, 16:09

Acceptat in teste! Aștept mesaj privat pe discord, skype sau whatsapp! (Le găsești pe site la secțiunea Contact)
Închis